Centrum Edukacji Komputerowej


Osoby prywatne

 

Aby zapisać się na kurs otwarty prosimy o wypełnienie on-line poniższego formularza.

Po otrzymaniu zgłoszenia zostaną Państwo wpisani na listę osób zainteresowanych wybranym kursem. Gdy grupa szkoleniowa zostanie skompletowana skontaktujemy się z Państwem, aby skonsultować termin rozpoczęcia oraz harmonogram zajęć.

Po uzgodnieniu szczegółów organizacyjnych i potwierdzeniu przez nas terminu rozpoczęcia należy wnieść opłatę za kurs (całość lub uzgodnioną część/ratę). Wymaganą kwotę można wpłacić na nasze konto (PKO BP SA, 78 1020 2401 0000 0202 0041 3443) lub gotówką w sekretariacie firmy.


Jeżeli interesuje Państwa inna forma szkoleń niż kursy otwarte to prosimy o wybranie w formularzu "Nazwa kursu" - ostatnią pozycję "Inny" oraz podanie w polu tekstowym niezbędnych informacji, które pozwolą nam na przygotowanie propozycji szkolenia zamkniętego (np. w trybie indywidualnym).

 

 

Formularz zgłoszeniowy na kurs

  Odśwież Captcha  
 

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zapisu) na kurs w CEK LogoSoft (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych).

 
 

Firmy

 

Aby zgłosić na kurs pracownika, prosimy o pobranie, wypełnienie i odesłanie poniższego formularza Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan) lub faksem.


Płatność za kurs na podstawie faktury wystawionej przez nas po rozpoczęciu szkolenia.